"BYĆ CAŁYM SOBĄ"
KURS LOWENOWSKI

Zatrzymaj się na chwilę i spotkaj ze sobą poprzez swoje ciało. 
Zapraszamy na kurs, prowadzony przez certyfikowanego psychoterapeutę lowenowskiego, który pozwoli:  

8 sesji ćwiczeń

Kurs zawiera 8 sesji ćwiczeniowych - każda sesja ma swój temat. Wszystkie sesje poprzedza krótki wstęp teoretyczny. Sesje prowadzi Maciek, Ty po prostu ćwiczysz z nim i skupiasz na doświadczaniu.

4 webinary

Podczas webinarów poznasz teorię stojącą za metodą Lowena i będziesz mieć mozliwość zadania Maćkowi ważnych dla Ciebie pytań.


Zamknięta grupa na fb

Przez cały czas trwania kursu a także miesiąc po nim, będziemy odpowiadać na Twoje pytania na zamkniętej grupie na Fb

WYKŁAD

Do kursu dołączony jest godzinny wykład prowadzony przez Maćka, którego celem jest wprowadzenie do metody Lowena i przygotowanie Cię do sesji ćwizeniowych

Witaj, nazywam się

Maciej Gierasimiuk

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą lowenowskim. Na co dzień prowadzę warsztaty, grupy ćwiczeniowe oraz terapeutyczne a także psychoterapię indywidualną na warszawskim Żoliborzu. Superwizuję swoją pracę, jestem też w szkoleniu na superwizora w nurcie lowenowskim. Należę do Stowarzyszenia Współeczesnej Analizy Bioenergetycznej. 
 
W metodzie Lowena trafiła do mnie naturalność tego, że kiedy coś czuję i wyrażam, to ciało w tym uczestniczy. Że to co jest zapisane w mojej osobowości jest zapisane również w ciele, że jestem całością. Wierzę, że ciało to nasz ogromny zasób bo to dzięki niemu możemy przeżywać przyjemność, radość, spokój , żywotność. 
 
Stworzyłem ten kurs, aby wspierać ludzi w lepszym rozumieniu siebie poprzez kontakt ze swoim ciałem.

Jesteś swoim ciałem, a ono jest Tobą; wyraża Twoje istnienie. Stanowi przejaw Ciebie na tym świecie. Im bardziej żywotne twoje ciało, tym bardziej przynależysz do świata.

PO CO MI TEN KURS?

Kurs może Ci pomóc:

Sprawdź opinie o kursie:

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Kurs jest zarówno dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z psychologiczną pracą przez ciało jak i dla tych, które mają już jakieś doświadczenie. 

Jeśli:

CO ZAWIERA KURS?

PAKIET POWITALNY

W skład Pakietu Powitalnego wchodzą dwa dodatkowe filmy:

 1. WYKŁAD prowadzony przez Maćka, który pozwoli Ci zapoznać się z teorią stojącą za ćwiczeniami lowenowskimi.
 2. TUTORIAL, który podpowie Ci jak wykonywać ćwiczenia

8 SESJI ĆWICZENIOWYCH, KAŻDA OKOŁO 50 MIN

W kursie jest 8 sesji prowadzonych przez Maćka, każda sesja trwa około 50 min. Maciek cały czas ćwiczy z Tobą, dlatego nie musisz skupiać się na niczym poza doświadczaniem ćwiczeń. 

Każdy moduł ćwiczeniowy składa się z 2 filmów:

 1. Sesja ćwiczeniowa
 2. Kilkuminutowe wprowadzenie do sesji ćwiczeniowej

Ten moduł ma na celu wprowadzenie Cię do praktykowania ćwiczeń lowenowskich, oswojenie z prowadzącym i stworzenie dobrego gruntu pod pracę w dalszych modułach. Skupimy się na poczuciu ciała,  tego jak Ci w nim jest i jakiego rodzaju doświadczeniem jest dla Ciebie praca ze swoim ciałem.

Drugi moduł poświęcony jest nogom. Intencją tych zajęć jest ich rozwibrowanie, a także przyjrzenie się tym aspektom życia, które nogi reprezentują:  historii naszego wsparcia w życiu oraz temu na ile mogliśmy stanąć w nim na własnych nogach

To, czego możesz się spodziewać na tych zajęciach to praca nad spontanicznością i tym, co może powodować jej zablokowanie. Praca z miednicą może także zawierać element wstydu ale także witalności, zabawy i puszczenia kontroli.

To ciąg dalszy pracy z trzeciego modułu, jednak podczas tej sesji poruszymy nieco inne aspekty tego, co może nas blokować w miednicy i biodrach. 

W tym module poruszymy temat serca, zaufania, może to także być praca w kierunku złości smutku lub lęku. 

Podczas tych zajęć będziemy kontynuować temat klatki piersiowej i tych aspektów naszego życia, które ona reprezentuje. Pójdziemy między innymi w stronę relacji ze sobą: tego jak siebie traktuję i ile od siebie wymagam. 

Tematy, które mogą się pojawić podczas zajęć to konflikt pomiędzy bezsilnością a sprawczością, a także to jak stawiam granice i jak sięgam po coś dla siebie. 

To zajęcia kończące cały kurs. Poświęcimy je naszej głowie – tu znajdują się taśmy napięciowe związane z karkiem, ustami, szczękami oraz oczami. Przyjrzymy się temu, czy możemy odpuścić czasem naszą głowę i jak to w ogóle jest się nią zaopiekować.

4 WEBINARY

Kurs zawiera 4 webinary. Bedą one okazją do usłyszenia dodatkowej teorii stojącej za metodą Lowena, a także do bezpośredniego kontaktu z Maćkiem.

DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY KURSANÓW NA FB

Wraz z kursem otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy kursantów. Na grupie będzie także Maciek i będzie można zadawać mu pytania. 

JAK TO WSZYSTKO JEST ZORGANIZOWANE?

 • Kurs startuje 10 stycznia i trwa 4 tygodnie.
 • Od razu po zakupie kursu otrzymasz PAKIET POWITALNY zawierający dwa filmy: teorię oraz tutorial jak podchodzić do ćwiczeń.
 • Na uczestników kursu czekać będzie zamknięta grupa na Fb, na której można dzielić się doświadczeniami z kursu i zadawać Maćkowi pytania.
 • W każdym tygodniu, zaczynając od 10 stycznia,  otrzymasz 2 sesje ćwiczeniowe (w poniedziałek i czwartek)
 • W każdy piątek trwania kursu odbywa się webinar dla uczestników kursu prowadzony przez Maćka.

"BYĆ CAŁYM SOBĄ"

KURS
METODĄ
LOWENA

STANDARD

pln 590 z vat
 • 8 Modułów 50min (ćwiczenia + intro)
 • 4 webinary
 • Wykład prowadzony przez Maćka
 • Dostęp do grupy zakniętej na Fb

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Tak! Nie trzeba mieć żadnej wiedzy ani doświadczenia, aby korzystać z kursu
Tak. Ćwiczenia mogą pomagać rozładować napięcie psychiczne i to w ciele. Dzięki temu lepiej radzimy sobie ze stresem na co dzień. Kurs jednak nie zmieni samej przyczyny stresu, do tego polecamy psychoterapię.
Nie. Kurs nie jest rehabilitacją, a na kontuzje trzeba szczególnie uważać podczas ćwiczeń i nie przeciążać tych miejsc.

Nagrania będą dostępne przez rok.

Jest na to mnóstwo czasu, nie trzeba się spieszyć.

Tak, część teoretyczna

Tak, sesje są ułożone w spójną całość, lecz robienie ich w innej kolejności nie ma negatywnych konsekwencji.
Celem kursu jest zapoznanie się z metodą Lowena na użytek własny.  Aby pomagać innym potrzebne są uprawnienia, a szkolenie w nurcie lowenowskim trwa 4 lata i wymaga wiele pracy.
Kolejne nagrania i webinary odbywają się przez 4 tygodnie. Lecz dostęp do materiałów pozostaje przez cały rok. Dostęp do grupy na FB zostaje na stałe.

Odsyłamy do strony: zasady rezygnacji.