webinar: Stres, nadmierne oczekiwania i krytyk wewnętrzny

Webinar odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia o 20:15
Aby się zapisać na webinar wpisz swój mail poniżej i kliknij zielony przycisk

.


Czasami oczekiwania, które sobie stawiamy nie dają nam żyć. Wśród tych wymagań nie ma miejsca na nas, na nasze potrzeby, uczucia i niepowodzenia. Codziennie staramy się doskoczyć do wersji siebie którą chcielibyśmy widzieć, a gdzieś w środku zjadać nas może lęk przed odrzuceniem.

Stajemy się dla samych siebie projektem do zrealizowania, jesteśmy ciągle „w głowie” i traktujemy siebie jak narzędzie. Różnica między tym kim się czujemy, a tym kim mamy się stać, rodzi presję, stres i lęk przed porażką. Z jakiegoś powodu to jacy jesteśmy dzisiaj bywa dla nas nie do przyjęcia.

PROWADZĄCY:

 NAZYWAM SIĘ MACIEJ GIERASIMIUK.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą lowenowskim. Na co dzień prowadzę warsztaty, grupy ćwiczeniowe oraz terapeutyczne, a także psychoterapię indywidualną. Superwizuję swoją pracę, jestem też w szkoleniu na superwizora w nurcie lowenowskim. 

Wierzę, że ciało to nasz ogromny zasób, bo to dzięki niemu możemy przeżywać przyjemność, radość, spokój , żywotność. 

Tydzień później – 19 grudnia o 20:15 odbędzie się bezpłatna sesja ćwiczeń lowenowskich jako kontynuacja tego tematu – informacje wyślemy do osób zapisanych na webinar.

Oba wydarzenia są szerokim wstępem do programu o poczuciu własnej wartości, który rusza w styczniu: https://bodyself.pl/product/poczucie-wlasnej-wartosci-program-zajec-online/

metoda a. lowena